Mobil Lastikçi

En Yakın Lastikçi

Mobil Lastikçi - En Yakın Lastikçi "Sen neredeysen orada"
Mobil kavramı artık otomobil sektöründe de yerini aldı. Mobil elektrikçiler, mobil yakıt takviyesi derken mobil lastik tamircileride yollarda yerini aldı.

Mobil Lastikçi

Artık lastikçiler de mobil!

Hızlı ve ekonomik hizmet sunmaları dolayısıyla yoldaki müşteriler tarafından tercih edilen bu hizmeti enyakinlastikci.com aracılığı ile ekstra hiç bir ücret ödemeden alabilirsiniz. 7/24 hizmet veren konusunda deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımız, size en yakın mobil lastikçiyi 1 dakika gibi kısa bir sürede tespir eder. Mobil lastikçiyi bilgilendirerek sizlerin sağlıklı ve güvenilir bir hizmet almalarını sağlar. Sizin konumunuzu belirtlemeniz yeter!

Gece açık lastikçi, 7/24 açık lastikçi arama derdine bir sorun verdik. Sokak sokak lastikçi aramak yerine, enyakinlastikci.com u aramanız yeterli :)

Mobil lastik araçları içerisindeki ekipmanlar sayesinde tam anlamıyla bir lastik tamirhanesi gibidir. Mobil araçlarda sökme-takma, balans, hava, kriko, yedek lastik, tamir ekipmanları gibi bir çok önemli araç bulunur. Mobil lastik araçlarını kullanan sürücüler aynı zamanda birer lastik ustasıdır. Aracınızdaki sorunu dakikalar içerisinde çözmek için eğitim almış aynı zamanda güvenliğiniz konusunda da size destek olurlar.

Seyahat anında nerede olursanız olun; Otobanda, karayollarında, ücretli ücretsiz her türlü karayolunda en yakın lastikçi mobil servis araçları hizmetinizde. Özellikle ağır vasıta, kamyon, otobüs, minibüs, tır, forklift, treyler gibi araçların lastik sorunlarında mobil lastik araçları hayat kurtarır nitelikte önemlidir. Yedek lastiği bulunmayan ya da yerinde tamir edilmek zorunda olan bu ağır vasıta araçların tamiri için bizi arayın.

Mobil lastik araçlarının en büyük özelliği yerinde hizmet sunmasıdır. Bulunduğunuz bölgede bir lastikçi bulunmasa dahi mobil araçlar size her türlü lastik tamiri hizmetini sunar.

Mobil lastikçiler yani yerinde lastik tamiri araçları tam donanımlı olup aracınızın yerinde tamir edilmesi için hazırlanmışlardır. Minik bir lastikçi dükkanı olan bu araçlar bulunduğunuz mesafeye dakikalar içerisinde hizmet verebilir ve seyahatinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Mobil lastikçilerimiz yerinde hangi hizmetleri sağlar:

 • Lastik tamiri
 • Balans
 • Lastik Değişimi
 • Jant Değişimi
 • Lastik Hava Takviyesi
 • Yakıt Takviyesi

Yerinde lastik hizmeti ile kimlere çözüm sunuyoruz;

 • Sürüş esnasında yolda kalmış bireysel sürücülere
 • Ticari araç sürücülerine
 • Kurumsal firma araçlarına
 • Kiralık araç filolarına
 • İş makinalarına

7 gün 24 saat boyunca yerinde hizmet vermekteyiz.

Sizde Türkiye'nin bir çok ilinde ve ilçesinde bulunan mobil lastik yol yardım ve yerinde tamir hizmeti alın, yolda kalmayın.

İyi yolculuklar dileriz.

Lastik Tamiri

Mobil araçlarımızla yerine lastik tamiri hizmeti için arayın.

Lastik Yol Yardım

Nerede olursanız olun 7/24 Mobil araçlarla hızlı servis imkanı.

Lastik Değişimi

Yolda lastiğiniz patladı ise dert etmeyin. Yerinde lastik değişimi hizmeti.

Mobil Lastikçi

Özel donanımlı mobil servis araçları dakikalar içinde hizmet alın.