Web Site Kullanıcı Sözleşmesi

En Yakın Lastikçi

Web Site Kullanıcı Sözleşmesi - En Yakın Lastikçi
Enyakinlastikci.com araç lastik hizmetine ihtiyacı olan araç sahipleri ile lastikçiler arasında iletişimi sağlamak üzere hizmet vermektedir.

Bu websitesi ( Enyakinlastikci.com ) Adanet İnternet Hizmetleri firmasının bir projesidir. Enyakinlastikci.com araç lastik hizmetine ihtiyacı olan araç sahipleri ile lastikçiler arasında iletişimi sağlamak üzere hizmet vermektedir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar Enyakinlastikci.com'un bizzat lastik hizmetini veren işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. Enyakinlastikci.com sadece bir lastikçi arayanlar ile lastikçileri buluşturan bir websitedir.

Lastik hizmetleri işlemlerinin hiç bir sorumluluğu enyakinlastikci.com ait değildir. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar alacakları lastik hizmetinden o hizmeti veren lastikçinin sorumluğu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

Bu websitesi üzerinden yönlendirilen lastikçiden hizmet alanlar hizmet veren lastikçilerin yeterliliğini sorgulamakla mükelleftir. Enyakinlastikci.com'un Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Enyakinlastikci.com aracılığı ile lastikçilerden alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk lastikçilere aittir. Enyakinlastikci.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

Enyakinlastikci.com lastikçilerin hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez.

Enyakinlastikci.com Hizmet Veren lastikçiler ile ve Hizmet Alan arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, Hizmet Veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda Hizmet Alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan enyakinlastikci.com hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Enyakinlastikci.com Hizmet Verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ruhsat vb. belgeye ilişkin sorumluluk Hizmet Verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk Hizmet Veren’e aittir. Enyakinlastikci.com un ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü Hizmet Verenlere aittir.

Enyakinlastikci.com Hizmet Alan’a ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da Hizmet Alan’ın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

Enyakinlastikci.com ile Hizmet Veren arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.