Sık Sorulan Sorular

En Yakın Lastikçi

Sık Sorulan Sorular - En Yakın Lastikçi "Sen Neredeysen Orada"
En Yakın Lastikçi'ye sık sorulan soruları ve yanıtlarını bulabileceğiniz bir sayfa.

Enyakinlastikci.com nedir?

İşletmelerin müşteri, müşterilerin ise doğru işletme bulma sorununa çözüm sunan, Türkiye'nin en büyük acil lastik hizmet sağlayıcısı olma yolunda ilerliyoruz.

Türkiye'nin 81 ilinde lastikçiden çekiciye, tesisatçıdan elektrikçiye kadar sizler gibi alanında en iyi firmalar ile anlaşarak acil ihtiyaç sahibi müşterilerimize hizmet üretiyoruz. Sizde enyakin.com üye firmalarından biri olun müşterilerimiz, müşterileriniz olsun.

Başvuru yapmak için ön başvuru formumuzu (https://www.enyakin.com/basvuru/lastikci) doldurmanız gerekmektedir.

İşletmelerin müşteri bulma sorununu çözmek için çalışıyoruz. Türkiye genelinde iş potansiyalinin %50 sini oluşturduğumuz firmalar mevcut. Enyakinlastikci.com markalaşma süresince bu oran gittikçe artacaktır.

Enyakinlastikci.com projemiz ile yıllık 200.000 den fazla çağrı karşılıyoruz. Artık tek çatı altında Enyakin.com ile başarımızı katlamayı hedefliyor ve bu başarıya sizlerle birlikte ulaşmak istiyoruz.

Enyakinlastikci.com ile çalışmak için rekabetçi ve kaliteli hizmet veren, vergi mükellefi olan bir işletme olmanız gerekmektedir. Karar ekibimizin onayıyla işletmeniz geçici üye olarak faaliyet göstermeye başlar. Kısa süreli bir denemenin ardından, tam üyemiz olarak işletmenizle çalışmaya devam ederiz.

Her il ve ilçeden en az 2 işletme ile çalışıyoruz.

Olmazsa olmaz kuralımız müşteri memnuniyetini sağlayan işletmelerle çalışmaktır. Ayrıca ödemenizi zamanında yapmanız ve iş durumlarınızı panelimizden hızlıca geri bildirimde bulunmanız şarttır. Aynı zamanda 3 aylık, 6 aylık ve yıllık üyelik bedellerimiz bulunmaktadır.

Enyakinlastikci.com çalışma mantığı KAZAN = KAZAN sistemidir. Olmayan işlerden borçlandırılmazsınız. Sadece elde ettiğiniz gelirlerden düşük oranlarda bir hizmet bedeli alırız.

Enyakinlastikci.com müşterilerinden elde ettiğiniz kazançlardan %6 ile %15 arasında hizmet bedeli tahsil eder. Bir işten elde ettiğiniz gelir yüksekse bize ödeyeceğiniz hizmet bedeli o oranda düşer.

Kesinlikle! Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yaptığı işin sorumluluğunu alabilecek işletmelerle çalışmaktayız. Telefonlarınızın 7/24 açık ve müşterilerimize cevap verebilir durumda olması gerekir.

Hizmet verdiğiniz müşterilerimizden ödemeyi bizzat siz tahsil edersiniz.

Her hafta Cuma günü olmak üzere biriken bakiyelerinizi havale-eft ya da kredi kartı ile enyakinlastikci.com'a ödemeniz gerekmektedir.

Sizler için hazırladığımız panel sayesinde tüm iş durumlarınızı online olarak bize bildirebilirsiniz. Sağlıklı çalışabilmemiz için bu değişmez şartımızdır.

Tabiki. Sizlerden tahsil ettiğimiz her tutara hizmet faturası kesiyoruz. Her işlem yasal ve kanunidir. E-Arşiv fatura mükellefi olan enyakin.com her ödeme sonrası sizlere e-fatura oluşturmaktadır.

Bizimle çalışmak için hiçbir taahhütünüz olmamakla birlikte iş ortaklığından çıkmak için bize bakiyenizin olmaması yeterlidir. Ayrıca bir gün önceden çalışmayacağınızı beyan etmeniz gerekmektedir.