Lastik Tamiri

En Yakın Lastikçi

Lastik Tamiri - En Yakın Lastikçi "Sen neredeysen orada"
Türkiye'nin neresinde olursanız olun lastiğiniz patladığı anda eğer yakınlarınızda bir lastikçi yoksa lastik tamiri büyük bir sorun olabilir.

Lastik Tamiri

Türkiye'nin neresinde olursanız olun lastiğiniz patladığı anda eğer yakınlarınızda bir lastikçi yoksa lastik tamiri büyük bir sorun olabilir. Lastik yarılması, çivi girmesi, sıyrılması gibi tüm istenmeyen durumlarda hızlıca bir çözüm bulmak isteyebilirsiniz. İşte tam da bu noktada enyakinlastikci.com sizlere daha önce deneyimlemediğiniz bir hizmet sunuyor. Türkiye genelinde yüzlerce anlaşmalı mobil lastikçi firması sizlere lastik tamiri hizmet vermek için hazır.

Yolculuk esnasında lastiğiniz patladığında stepneyi değiştiremediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çözüm aracınızı en yakın lastikçiye kadar çekici ile çektirmek ya da mobil lastik tamiri aracını çağırarak yerinde hizmet alabilirsiniz. Lastik tamiri hizmetini yerinde almak size hem zaman kazandırır hemde yolunuzu değiştirmeden yolculuğunuza devam etme şansı sunar.

Mobil gezici araçlarda bulunan lastik tamir ekipmanları ile dakikalar içerisinde lastiğiniz tamir edilir. Her türlü aracınızın, ister binek olsun ister ağır vasıta yerinde tamiri mümkündür. Özellikle mevsim geçişlerinde lastik patlaması sorunu daha sık görülür. Her araç kullanıcısının başına gelebilen bu sorun için enyakinlastikci.com tek bir noktadan sorunsuz ve hızlı hizmet almanızı sağlar.

Lastik tamiri hizmeti sunan profesyonel lastikçilerimiz işinin ehli ustalar olup, ilk öncelikleri sizlerin güvenli bir şekilde yolculuğuna devam etmenizdir. Lastik patlaması, maalesef beraberinde hiç istenmeyen kazalarada neden olabilir. Lastik tamiri hizmeti almadan önce aracınızı güvenli bir bölgeye aldığınıza emin olunuz. Aracınızda bulunan reflektörü açık hava koşullarında en az 150 metre mesafede uygun bir yere koyarak aracınızı ve kendinizi emniyetli bir noktaya aldığınıza emin olun.

Lastiğiniz genelde çivi, vida, cam gibi kesici cisimlerin lastiğinize batması yada kesmesi ile patlar. Lastiğiniz bazen aniden havasız kalabilirken bazen de yavaş yavaş havasını kaybeder. Eğer lastik havalarının indiğini düşünüyorsanız aracınızın lastik hava kontrollerini kesinlikle yaptırmanız gerekir. Bu kontrol olası bir kazanında önüne geçmeniz için çok önemlidir.

Yeni nesil araçlarda maalesef stepne bulunmamaktadır. Otomobil firmalarının ekonomi yapmak adına araçlara stepne koymaması lastiği patlayan sürücüler içinde büyük bir sorun teşkil eder. Bu sebeple aracınızda yedek lastik bulundurmaya özen gösterin. Hatta yedek lastiğinizi belirli aralıklarda kontrol ederek durumuna bir göz atın.

Lastiğinizin patlaması durumlarında lütfen bu maddelere dikkat ediniz;

  • Lastiğiniz patlak bir şekilde aracınızı kullanmayınız. Bu hem aracınız hem de can güvenliğiniz için son derece sakıncalıdır.
  • Lastiğiniz patladığında yeni lastik almak zorunda değilsiniz! Eğer mevcut patlak lastiğiniz tamir edilebilecek durumda ise uzman lastikçilerimiz bu konuda lastiğinizi tamir etmeyi önereceklerdir. Patlak lastikler %90 ihtimalle tamir edilip ilk günki gibi kullanılabilir.
  • Lastiğinizin patladığı konumu lastikçi hizmeti verecek olacak tamircimize sağlıklı bir şekilde verdiğiniz takdirde sizlere bu hizmet ile ilgili ödeyeceğiniz tutarı söylemek zorundadırlar. Lütfen lastik tamiri hizmeti almadan önce fiyat bilgisi almayı unutmayınız.

Lastik Tamiri

Mobil araçlarımızla yerine lastik tamiri hizmeti için arayın.

Lastik Yol Yardım

Nerede olursanız olun 7/24 Mobil araçlarla hızlı servis imkanı.

Lastik Değişimi

Yolda lastiğiniz patladı ise dert etmeyin. Yerinde lastik değişimi hizmeti.

Mobil Lastikçi

Özel donanımlı mobil servis araçları dakikalar içinde hizmet alın.